12 październik 2021

Przemyk Akustik Kwartet

kupbilecik24.pl / Przemyk Akustik Kwartet
Zapraszamy 21 listopada 2021 roku do Gminny Ośrodek Kultury, Rzgów, Szkolna 7.
REKLAMA
data: 2021-11-21 19:00
miejsce: Gminny Ośrodek Kultury, Rzgów, Szkolna 7
bilety: KUP BILET
 

Renata Przemyk, znakomita polska wokalistka, 21 listopada wystąpi na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Rzgowie. Podczas kameralnego koncertu usłyszeć będzie można piosenki artystki zaaranżowane na kwartet akustyczny. Na scenie towarzyszyć jej będą Piotr Wojtanowski, Grzegorz Palka i Jacek Bielencki.

Renata Przemyk zadebiutowała w 1989 roku wraz z zespołem Ya Hozna, z płytą o tym samym tytule. Przebojami "Babę zesłał Bóg", "Kochaj mnie jak wariat", "Tańczę na stole", czy "Tortury" podbiła serca fanów polskiej sceny rozrywkowej. Wielokrotnie nominowana i nagradzana, jej twórczość zyskała pochlebne recenzje pośród publiczności, krytyki muzycznej i przemysłu fonograficznego.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Renata Przemyk AKUSTIK
artyści:
Renata Przemyk
Kameralny projekt, w którego skład wchodzą oprócz Renaty Przemyk (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, mini akordeon, głównie jednak po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści. Artyści sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Pabianicach

kiedy
2022-03-05 17:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany