reklama
Wydarzenia

Scenariusz i reżyseria: Bożena Krawczyńska

dodano 2026-03-02 19:14:37
rozpoczęcie:
2026-04-18 18:00
miejsce:
Gminny Ośrodek Kultury, Rzgów, Szkolna 7
bilety:

Na roztańczonej Polanie Stu Maków nadciąga burza… a wraz z nią niezwykła historia pełna muzyki, przyjaźni i wielkich marzeń. Grupa Teatralna Misia Filisia zaprasza na pierwszy musical dla dzieci o życiu owadów - barwną, rozśpiewaną opowieść o pasji, rodzinie i sile miłości. Gdy pewnego pięknego dnia wiatr porywa liście i trawy, a z nieba spadają ogromne krople deszczu, na polanie wybucha prawdziwy chaos.

Pani Smyczkowa w pośpiechu zdejmuje pranie - a ma go niemało! Wychowanie ośmiorga rozbrykanych, pomysłowych i wiecznie umorusanych dzieci to nie lada wyzwanie. Na szczęście jej pociechy pamiętają o urodzinach mamy i szykują wyjątkową niespodziankę. Jest jednak ktoś, kto myślami jest daleko poza polaną… Najstarszy syn Filip znika na próby orkiestry. Skomponował niezwykłą "Symfonię Słonecznikową" i marzy o wielkiej przygodzie.

Pewnego dnia wyrusza w podróż do tajemniczej Krainy Galomani, gdzie władzę sprawuje najpiękniejsza motylica - królowa Gala. Czy Filip odnajdzie legendarną krainę? Jakie przygody czekają jego i orkiestrę? Czy muzyka poprowadzi go do spełnienia marzeń? Przygotujcie się na pełną humoru, wzruszeń i porywających piosenek podróż do świata, w którym nawet najmniejsze stworzenia mają wielkie serca i jeszcze większe marzenia!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Filip i jego orkiestra
artyści:
Grupa Teatralna Misia Filisia
Na roztańczonej Polanie Stu Maków nadciąga burza… a wraz z nią niezwykła historia pełna muzyki, przyjaźni i wielkich marzeń. Grupa Teatralna Misia Filisia zaprasza na pierwszy musical dla dzieci o życiu owadów - barwną, rozśpiewaną opowieść o pasji, rodzinie i sile miłości. Gdy pewnego pięknego dnia wiatr porywa liście i trawy, a z nieba spadają ogromne krople deszczu, na polanie wybucha prawdziwy chaos. Pani Smyczkowa w pośpiechu zdejmuje pranie - a ma go niemało! Wychowanie ośmiorga rozbrykanych, pomysłowych i wiecznie umorusanych dzieci to nie lada wyzwanie. Na szczęście jej pociechy pamiętają o urodzinach mamy i szykują wyjątkową niespodziankę. Jest jednak ktoś, kto myślami jest daleko poza polaną… Najstarszy syn Filip znika na próby orkiestry. Skomponował niezwykłą "Symfonię Słonecznikową" i marzy o wielkiej przygodzie. Pewnego dnia wyrusza w podróż do tajemniczej Krainy Galomani, gdzie władzę sprawuje najpiękniejsza motylica - królowa Gala. Czy Filip odnajdzie legendarną krainę? Jakie przygody czekają jego i orkiestrę? Czy muzyka poprowadzi go do spełnienia marzeń? Przygotujcie się na pełną humoru, wzruszeń i porywających piosenek podróż do świata, w którym nawet najmniejsze stworzenia mają wielkie serca i jeszcze większe marzenia! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Pabianice
17.7°C
wschód słońca: 05:35
zachód słońca: 19:47
Koronawirus
łódzkie
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Pabianicach

kiedy
2026-04-24 19:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2026-05-08 19:00
miejsce
Kino Teatr Tomi, Pabianice, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2026-05-08 19:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2026-05-09 18:00
miejsce
Gminny Ośrodek Kultury, Rzgów,...
wstęp biletowany